Aankomende wedstrijden en uitslagen

Alle dames eredivisie wedstrijden in ons database

Aankomende wedstrijden

  • zaterdag 26 september 2020
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Borhave DS1
19:00u
  • zaterdag 26 september 2020
  • HV Quintus DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:00u
  • zaterdag 26 september 2020
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:30u
  • zaterdag 26 september 2020
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
20:00u
  • zaterdag 26 september 2020
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Fortissimo DS1
20:45u
  • zaterdag 26 september 2020
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
21:00u
  • zaterdag 10 oktober 2020
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19:00u
  • zaterdag 10 oktober 2020
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • HV Quintus DS1
19:00u
  • zaterdag 10 oktober 2020
  • PCA/Kwiek DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:30u
  • zaterdag 10 oktober 2020
  • Geonius/V&L DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:30u
  • zondag 11 oktober 2020
  • Borhave DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
13:00u
  • zondag 11 oktober 2020
  • Fortissimo DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
14:00u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • HV Quintus DS1
  • Borhave DS1
19:00u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Fortissimo DS1
19:00u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • PCA/Kwiek DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19:30u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:30u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
20:00u
  • zaterdag 17 oktober 2020
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
20:00u
  • zaterdag 24 oktober 2020
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
19:00u
  • zaterdag 24 oktober 2020
  • Westfriesland/SEW DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:00u
  • zaterdag 24 oktober 2020
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • HV Quintus DS1
19:00u
  • zaterdag 24 oktober 2020
  • Geonius/V&L DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:30u
  • zondag 25 oktober 2020
  • Borhave DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
13:00u
  • zondag 25 oktober 2020
  • Fortissimo DS1
  • PCA/Kwiek DS1
14:00u
  • zaterdag 31 oktober 2020
  • HV Quintus DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:00u
  • zaterdag 31 oktober 2020
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
19:00u
  • zaterdag 31 oktober 2020
  • PCA/Kwiek DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:30u
  • zaterdag 31 oktober 2020
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Borhave DS1
19:30u
  • zaterdag 31 oktober 2020
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
20:00u
  • zondag 1 november 2020
  • Fortissimo DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
14:00u
  • zaterdag 7 november 2020
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:00u
  • zaterdag 7 november 2020
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
19:00u
  • zaterdag 7 november 2020
  • Geonius/V&L DS1
  • Fortissimo DS1
19:30u
  • zaterdag 7 november 2020
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
20:00u
  • zaterdag 7 november 2020
  • HV Quintus DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
20:15u
  • zondag 8 november 2020
  • Borhave DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
13:00u
  • zaterdag 14 november 2020
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19:00u
  • zaterdag 14 november 2020
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:00u
  • zaterdag 14 november 2020
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:30u
  • zaterdag 14 november 2020
  • PCA/Kwiek DS1
  • Borhave DS1
19:30u
  • zaterdag 14 november 2020
  • Beekse Fusie Club DS1
  • HV Quintus DS1
20:45u
  • zondag 15 november 2020
  • Fortissimo DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
14:00u
  • zaterdag 21 november 2020
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19:00u
  • zaterdag 21 november 2020
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:00u
  • zaterdag 21 november 2020
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:00u
  • zaterdag 21 november 2020
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
20:00u
  • zaterdag 21 november 2020
  • HV Quintus DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
20:15u
  • zondag 22 november 2020
  • Borhave DS1
  • Fortissimo DS1
13:00u
  • zaterdag 19 december 2020
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • HV Quintus DS1
19:00u
  • zaterdag 19 december 2020
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
19:00u
  • zaterdag 19 december 2020
  • PCA/Kwiek DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:30u
  • zaterdag 19 december 2020
  • Geonius/V&L DS1
  • Borhave DS1
19:30u
  • zaterdag 19 december 2020
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:30u
  • zondag 20 december 2020
  • Fortissimo DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
14:00u
  • zaterdag 9 januari 2021
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:00u
  • zaterdag 9 januari 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Borhave DS1
19:00u
  • zaterdag 9 januari 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
19:00u
  • zaterdag 9 januari 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19:30u
  • zaterdag 9 januari 2021
  • PCA/Kwiek DS1
  • HV Quintus DS1
19:30u
  • zondag 10 januari 2021
  • Fortissimo DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
14:00u
  • zaterdag 16 januari 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
19:00u
  • zaterdag 16 januari 2021
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:30u
  • zaterdag 16 januari 2021
  • Beekse Fusie Club DS1
  • PCA/Kwiek DS1
20:00u
  • zaterdag 16 januari 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Geonius/V&L DS1
20:00u
  • zaterdag 16 januari 2021
  • HV Quintus DS1
  • Fortissimo DS1
20:15u
  • zondag 17 januari 2021
  • Borhave DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
13:00u
  • zaterdag 23 januari 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:00u
  • zaterdag 23 januari 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:00u
  • zaterdag 23 januari 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • HV Quintus DS1
19:30u
  • zaterdag 23 januari 2021
  • PCA/Kwiek DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
19:30u
  • zondag 24 januari 2021
  • Borhave DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
13:00u
  • zondag 24 januari 2021
  • Fortissimo DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
14:00u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:00u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:00u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19:00u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Fortissimo DS1
19:30u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Borhave DS1
20:00u
  • zaterdag 30 januari 2021
  • HV Quintus DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
20:15u
  • zaterdag 6 februari 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:00u
  • zaterdag 6 februari 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:00u
  • zaterdag 6 februari 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:00u
  • zaterdag 6 februari 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
19:30u
  • zondag 7 februari 2021
  • Borhave DS1
  • HV Quintus DS1
13:00u
  • zondag 7 februari 2021
  • Fortissimo DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
14:00u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Borhave DS1
19:00u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Geonius/V&L DS1
19:00u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
19:30u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • PCA/Kwiek DS1
  • Fortissimo DS1
19:30u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
20:00u
  • zaterdag 13 februari 2021
  • HV Quintus DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
20:15u
  • zaterdag 20 februari 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:00u
  • zaterdag 20 februari 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Fortissimo DS1
19:00u
  • zaterdag 20 februari 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:00u
  • zaterdag 20 februari 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • PCA/Kwiek DS1
19:00u
  • zaterdag 20 februari 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • HV Quintus DS1
20:00u
  • zondag 21 februari 2021
  • Borhave DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
13:00u
  • zaterdag 27 februari 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • HV Quintus DS1
19:00u
  • zaterdag 27 februari 2021
  • Beekse Fusie Club DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19:00u
  • zaterdag 27 februari 2021
  • PCA/Kwiek DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
19:30u
  • zaterdag 27 februari 2021
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19:30u
  • zaterdag 27 februari 2021
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Borhave DS1
19:30u
  • zondag 28 februari 2021
  • Fortissimo DS1
  • Geonius/V&L DS1
14:00u
  • zaterdag 6 maart 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
19:00u
  • zaterdag 6 maart 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Fortissimo DS1
19:00u
  • zaterdag 6 maart 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19:00u
  • zaterdag 6 maart 2021
  • HV Quintus DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
19:00u
  • zaterdag 6 maart 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
20:00u
  • zondag 7 maart 2021
  • Borhave DS1
  • PCA/Kwiek DS1
13:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • Geonius/V&L DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
20:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • PCA/Kwiek DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
20:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • HV Quintus DS1
20:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
20:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
20:00u
  • zaterdag 13 maart 2021
  • Fortissimo DS1
  • Borhave DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Fortissimo DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • Borhave DS1
  • Geonius/V&L DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • HV Quintus DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • PCA/Kwiek DS1
20:00u
  • zaterdag 27 maart 2021
  • Beekse Fusie Club DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
20:00u

Alle gespeelde wedstrijden

  • 20 september 2020 om 14:00u
  • Fortissimo DS1
  • HV Quintus DS1
22-37
  • 19 september 2020 om 19:30u
  • PCA/Kwiek DS1
  • Beekse Fusie Club DS1
30-25
  • 19 september 2020 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
24-25
  • 19 september 2020 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Borhave DS1
21-19
  • 19 september 2020 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
18-42
  • 19 september 2020 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
20-21
  • 13 september 2020 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
33-21
  • 12 september 2020 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • PCA/Kwiek DS1
30-30
  • 12 september 2020 om 20:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Fortissimo DS1
37-29
  • 12 september 2020 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
23-17
  • 12 september 2020 om 19:00u
  • Beekse Fusie Club DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
21-29
  • 12 september 2020 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Geonius/V&L DS1
28-29
  • 11 maart 2020 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Fortissimo DS1
27-19
  • 10 maart 2020 om 20:30u
  • HV Quintus DS1
  • PCA/Kwiek DS1
30-27
  • 10 maart 2020 om 19:30u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
28-31
  • 10 maart 2020 om 19:30u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
32-31
  • 7 maart 2020 om 20:45u
  • Geonius/V&L DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
37-27
  • 7 maart 2020 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19-21
  • 7 maart 2020 om 19:30u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
30-23
  • 4 maart 2020 om 20:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Borhave DS1
30-21
  • 29 februari 2020 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
32-17
  • 29 februari 2020 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Geonius/V&L DS1
22-22
  • 29 februari 2020 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • HV Quintus DS1
25-23
  • 26 februari 2020 om 20:00u
  • Borhave DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
18-24
  • 15 februari 2020 om 20:00u
  • Borhave DS1
  • HV Quintus DS1
26-23
  • 15 februari 2020 om 20:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
24-35
  • 15 februari 2020 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
19-22
  • 15 februari 2020 om 20:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
27-25
  • 15 februari 2020 om 20:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Geonius/V&L DS1
19-32
  • 25 januari 2020 om 20:00u
  • Geonius/V&L DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
29-40
  • 25 januari 2020 om 20:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
35-21
  • 25 januari 2020 om 20:00u
  • HV Quintus DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
16-24
  • 25 januari 2020 om 20:00u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Borhave DS1
30-30
  • 25 januari 2020 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
21-18
  • 19 januari 2020 om 13:30u
  • Borhave DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
25-28
  • 18 januari 2020 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
27-28
  • 18 januari 2020 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
37-31
  • 18 januari 2020 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Geonius/V&L DS1
25-22
  • 18 januari 2020 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
20-33
  • 11 januari 2020 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
22-39
  • 11 januari 2020 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Borhave DS1
31-31
  • 11 januari 2020 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
30-26
  • 11 januari 2020 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
28-26
  • 11 januari 2020 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • HV Quintus DS1
17-23
  • 5 januari 2020 om 13:30u
  • Borhave DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
25-29
  • 4 januari 2020 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19-23
  • 4 januari 2020 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Geonius/V&L DS1
41-29
  • 4 januari 2020 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
24-26
  • 4 januari 2020 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
32-26
  • 14 december 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Borhave DS1
26-21
  • 14 december 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
24-35
  • 14 december 2019 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
34-21
  • 14 december 2019 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • HV Quintus DS1
31-27
  • 14 december 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
25-40
  • 8 december 2019 om 13:30u
  • Borhave DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
20-20
  • 7 december 2019 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Geonius/V&L DS1
32-25
  • 7 december 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
35-22
  • 7 december 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19-34
  • 7 december 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
31-21
  • 23 november 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
23-34
  • 23 november 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
31-27
  • 23 november 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Geonius/V&L DS1
28-28
  • 23 november 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • HV Quintus DS1
21-28
  • 23 november 2019 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Borhave DS1
32-26
  • 17 november 2019 om 14:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
33-33
  • 16 november 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
23-21
  • 16 november 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
36-25
  • 16 november 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
37-30
  • 16 november 2019 om 19:00u
  • HV Quintus DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
26-20
  • 9 november 2019 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Borhave DS1
22-19
  • 9 november 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
30-29
  • 9 november 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
44-31
  • 9 november 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
27-25
  • 9 november 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
24-28
  • 3 november 2019 om 13:30u
  • Borhave DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
25-36
  • 2 november 2019 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Geonius/V&L DS1
43-30
  • 2 november 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • HV Quintus DS1
24-27
  • 2 november 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
28-32
  • 2 november 2019 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
25-28
  • 26 oktober 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
30-36
  • 26 oktober 2019 om 19:45u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
24-37
  • 26 oktober 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • HV Quintus DS1
26-21
  • 26 oktober 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
31-26
  • 26 oktober 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Borhave DS1
31-20
  • 19 oktober 2019 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
29-23
  • 19 oktober 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
32-23
  • 19 oktober 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Geonius/V&L DS1
30-19
  • 19 oktober 2019 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
43-29
  • 15 oktober 2019 om 20:30u
  • HV Quintus DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
22-23
  • 12 oktober 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
27-25
  • 12 oktober 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
26-29
  • 12 oktober 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • HV Quintus DS1
24-19
  • 12 oktober 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Borhave DS1
25-16
  • 12 oktober 2019 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
26-33
  • 5 oktober 2019 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
24-24
  • 5 oktober 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
48-27
  • 5 oktober 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
24-23
  • 5 oktober 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Garage Kil/Volendam DS1
32-37
  • 5 oktober 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Geonius/V&L DS1
30-18
  • 28 september 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • HV Quintus DS1
23-29
  • 22 september 2019 om 14:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • Borhave DS1
30-26
  • 21 september 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
28-37
  • 21 september 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • HV Quintus DS1
23-24
  • 21 september 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
25-35
  • 21 september 2019 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
34-22
  • 14 september 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19-27
  • 14 september 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
27-26
  • 14 september 2019 om 19:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
27-21
  • 14 september 2019 om 19:00u
  • HV Quintus DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
20-20
  • 14 september 2019 om 19:00u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
26-41
  • 7 september 2019 om 20:00u
  • Fit & Fun/Voorwaarts DS1
  • Geonius/V&L DS1
30-30
  • 7 september 2019 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Borhave DS1
17-20
  • 7 september 2019 om 19:25u
  • Garage Kil/Volendam DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
20-26
  • 7 september 2019 om 19:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
24-28
  • 24 augustus 2019 om 16:00u
  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1
  • HV Quintus DS1
26-20
  • 12 mei 2019 om 14:45u
  • HV Quintus DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
22-27
  • 11 mei 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
29-21
  • 11 mei 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
25-26
  • 11 mei 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Foreholte DS1
27-20
  • 5 mei 2019 om 16:00u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • HV Quintus DS1
23-20
  • 5 mei 2019 om 14:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
25-25
  • 20 april 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Foreholte DS1
27-26
  • 20 april 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Borhave DS1
29-20
  • 18 april 2019 om 20:30u
  • HV Quintus DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
27-24
  • 13 april 2019 om 20:30u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Geonius/V&L DS1
33-26
  • 13 april 2019 om 19:30u
  • Borhave DS1
  • Foreholte DS1
35-25
  • 13 april 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
32-27
  • 13 april 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
31-22
  • 6 april 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
25-27
  • 6 april 2019 om 20:40u
  • Foreholte DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
17-27
  • 6 april 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
25-26
  • 6 april 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Borhave DS1
25-27
  • 31 maart 2019 om 16:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • HV Quintus DS1
22-22
  • 17 maart 2019 om 13:30u
  • Borhave DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
21-29
  • 16 maart 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Geonius/V&L DS1
26-27
  • 16 maart 2019 om 20:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
30-26
  • 16 maart 2019 om 19:00u
  • Foreholte DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
18-24
  • 14 maart 2019 om 19:00u
  • OTTO Work Force/VOC DS2
  • Westfriesland/SEW DS1
31-32
  • 13 maart 2019 om 20:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • HV Quintus DS1
22-23
  • 13 maart 2019 om 19:30u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Geonius/V&L DS1
25-22
  • 12 maart 2019 om 20:00u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
27-33
  • 10 maart 2019 om 16:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
36-23
  • 9 maart 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
19-23
  • 9 maart 2019 om 19:00u
  • Foreholte DS1
  • Borhave DS1
34-35
  • 9 maart 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
28-26
  • 23 februari 2019 om 20:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
30-30
  • 23 februari 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
35-19
  • 23 februari 2019 om 19:00u
  • HV Quintus DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
23-19
  • 23 februari 2019 om 19:00u
  • Borhave DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
25-24
  • 23 februari 2019 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Foreholte DS1
36-20
  • 21 februari 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Foreholte DS1
38-20
  • 16 februari 2019 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • Borhave DS1
24-28
  • 16 februari 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
26-24
  • 16 februari 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
24-14
  • 16 februari 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
36-29
  • 16 februari 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • HV Quintus DS1
17-35
  • 12 februari 2019 om 20:30u
  • HV Quintus DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
37-23
  • 12 februari 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Geonius/V&L DS1
32-23
  • 10 februari 2019 om 14:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
23-25
  • 10 februari 2019 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
28-38
  • 9 februari 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
34-17
  • 5 februari 2019 om 19:45u
  • Foreholte DS1
  • HV Quintus DS1
27-35
  • 2 februari 2019 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Borhave DS1
24-23
  • 2 februari 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
26-25
  • 2 februari 2019 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
25-25
  • 27 januari 2019 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
26-31
  • 26 januari 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
35-25
  • 26 januari 2019 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
22-23
  • 26 januari 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
18-23
  • 26 januari 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Foreholte DS1
32-28
  • 19 januari 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Borhave DS1
31-21
  • 19 januari 2019 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • HV Quintus DS1
26-30
  • 19 januari 2019 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
21-20
  • 19 januari 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
45-26
  • 19 januari 2019 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Geonius/V&L DS1
25-26
  • 12 januari 2019 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Foreholte DS1
33-23
  • 12 januari 2019 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Borhave DS1
26-26
  • 12 januari 2019 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
26-32
  • 12 januari 2019 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
20-49
  • 12 januari 2019 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • HV Quintus DS1
26-30
  • 10 januari 2019 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Foreholte DS1
45-22
  • 21 december 2018 om 20:00u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
25-25
  • 15 december 2018 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
28-27
  • 15 december 2018 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
25-27
  • 15 december 2018 om 19:00u
  • Borhave DS1
  • HV Quintus DS1
27-34
  • 15 december 2018 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
28-27
  • 8 december 2018 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Geonius/V&L DS1
25-31
  • 1 december 2018 om 18:30u
  • HV Quintus DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
33-20
  • 24 november 2018 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
27-31
  • 24 november 2018 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Geonius/V&L DS1
27-24
  • 24 november 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Borhave DS1
23-25
  • 24 november 2018 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
26-33
  • 17 november 2018 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • HV Quintus DS1
22-29
  • 17 november 2018 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
26-42
  • 17 november 2018 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
37-31
  • 17 november 2018 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Borhave DS1
30-30
  • 17 november 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Geonius/V&L DS1
18-32
  • 11 november 2018 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • Foreholte DS1
34-25
  • 10 november 2018 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
33-30
  • 10 november 2018 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
31-32
  • 3 november 2018 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
27-23
  • 3 november 2018 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • Geonius/V&L DS1
24-28
  • 3 november 2018 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • HV Quintus DS1
23-40
  • 3 november 2018 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Borhave DS1
41-26
  • 3 november 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
21-23
  • 28 oktober 2018 om 13:05u
  • Borhave DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
25-24
  • 27 oktober 2018 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
26-23
  • 27 oktober 2018 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Foreholte DS1
40-18
  • 27 oktober 2018 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
28-33
  • 27 oktober 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
24-28
  • 20 oktober 2018 om 20:00u
  • Foreholte DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
26-26
  • 20 oktober 2018 om 20:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Geonius/V&L DS1
29-24
  • 20 oktober 2018 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • HV Quintus DS1
39-30
  • 20 oktober 2018 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
30-21
  • 20 oktober 2018 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Borhave DS1
29-23
  • 14 oktober 2018 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
23-27
  • 13 oktober 2018 om 20:15u
  • HV Quintus DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
33-22
  • 13 oktober 2018 om 19:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
30-22
  • 13 oktober 2018 om 19:00u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Foreholte DS1
25-24
  • 13 oktober 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
20-43
  • 7 oktober 2018 om 13:00u
  • Borhave DS1
  • Geonius/V&L DS1
29-31
  • 6 oktober 2018 om 20:45u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
42-18
  • 6 oktober 2018 om 20:45u
  • Foreholte DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
21-24
  • 6 oktober 2018 om 20:45u
  • HV Quintus DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
23-16
  • 6 oktober 2018 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
41-23
  • 22 september 2018 om 20:45u
  • JuRo Unirek/VZV DS1
  • Geonius/V&L DS1
23-27
  • 22 september 2018 om 20:00u
  • Foreholte DS1
  • OTTO Work Force/VOC DS1
17-50
  • 22 september 2018 om 19:30u
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
19-34
  • 22 september 2018 om 19:00u
  • HV Quintus DS1
  • Borhave DS1
37-20
  • 22 september 2018 om 19:00u
  • Westfriesland/SEW DS1
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
15-25
  • 16 september 2018 om 13:30u
  • Geonius/V&L DS1
  • HV Quintus DS1
16-27
  • 15 september 2018 om 20:00u
  • Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1
  • Foreholte DS1
43-30
  • 15 september 2018 om 19:30u
  • OTTO Work Force/VOC DS1
  • JuRo Unirek/VZV DS1
41-25
  • 15 september 2018 om 19:00u
  • Borhave DS1
  • Westfriesland/SEW DS1
22-15
  • 8 september 2018 om 19:00u
  • Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1
  • Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1
36-12

Even geduld...